Genel Başkanımız Mahmut Asmalı’dan 100 Milyar Dolar Hedefi

Washington’da Diyanet Center’da konuşan Genel Başkanımız Sayın Mahmut Asmalı Şu Mesajları Verdi;

“Washington DC’de gerçekleştirdiğimiz Türkiye-ABD İş Forumu kapsamında, Tecrübe Paylaşım ve Sunum Toplantılarımızı, Türkiye-ABD Ticari İlişkileri başlıklı panelimizi ardından ABD’li iş insanları ile Networking ve B2B Programımızı gerçekleştirerek, Washington DC’deki programımızı tamamladık.

ABD ile 100 milyar dolara çıkarmayı hedeflediğimiz ticaret hacmimize ulaşmak ve iktisadi olarak güçlenmek için daha çok çalışmayı sürdüreceğiz. Bizler ticari olarak ne kadar temas eder ne kadar iyi ilişkiler kurarsak, Türkiye’nin haklı tezlerini buradaki ilgililere çok daha iyi anlatırız. MÜSİAD olarak bu noktada üzerimize düşeni yapmaya hazırız.

Birbirinden değerli panelistlerimize ve üyelerimize katkıları için çok teşekkür ediyor, iş forumumuzun hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Tüm bu programların düzenlenmesinde emeği geçen Genel Merkez Yurt Dışı Teşkilatlanma Komisyonumuza, İhracatı Geliştirme Komisyonumuza, MÜSİAD USA Başkanımıza, Eyalet Başkanlarımıza ve profesyonel kadromuza yürekten teşekkür ederim.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *